CBA

De CBA voor alle wedstrijden is 0. (nul)

Uitslagen RGO Dames

1 GROO 2 – Jessica Groote 7.9 71 70 75 216 Goud
2 G2520 – Christine Scholten 3.3 72 73 74 219 Zilver
3 G2448 – Annemiek de Langen 6.5 69 78 77 224 Brons
4 G2473 – Denise Van Raalte 4.9 72 84 73 229
5 G2517 – Petra Gruppelaar 4.2 73 79 78 230
6 G2507 – Kim Kuijsters 4.3 79 78 75 232
7 STEL 1 – Barbara Stellinga-Gommers 9.4 87 82 169
8 G2493 – Gina Guillamon 9.6 84 87 171
9 DUIN 2 – Cuna-Laura Duin 15.0 84 98 182
10 G2486 – Nicole Bruinings 4.8 78 ret 78
11 G2460 – Lotte Hoekstra 3.3 85 85
12 HAME 1 – Anke Hamerslag 8.9 90 90
13 G2466 – Virginia den Breems 6.9 92 92
13 G2170 – Bep Pierik 16.3 92 92
15 MAHL 1 – Simone Mählmann 11.5 94 94

Uitslagen RGO Heren

1 G2453 – Bart van Slooten 3.5 65 63 68 196 Goud
2 G2530 – Jeroen den Dubbelden 3.4 71 68 68 207 Zilver
3 ECK 1 – Daan van Eck 4.2 68 68 72 208 Brons
4 G1833 – Wouter van Noorloos 5.0 66 68 75 209
5 G2494 – Marcel Roelofsma 1.2 69 70 71 210
6 G2476 – Lucas van Duijvenbode 2.7 70 71 71 212
6 G2525 – Henry Lai -2.5 70 66 76 212
8 G2538 – Ragnar Ragnarsson 4.3 71 73 70 214
8 WEHR 2 – Jasper Wehrmeijer 4.5 68 72 74 214
8 G2480 – Rogier Mol 1.6 71 67 76 214
11 HAAG 1 – Matthijs van Haagen 4.3 73 78 64 215
11 LIND 4 – Mauring Lindenburg 4.5 70 71 74 215
11 G2461 – Jordy Kuijsters 0.5 68 71 76 215
14 G2446 – Gavin Baptiste 3.8 70 75 71 216
15 KEVE 3 – Mitchel Kevenaar 3.7 73 72 72 217
16 G2496 – Samuël Scheper 4.9 73 73 75 221
16 G2442 – Bob Segijn 4.5 70 75 76 221
18 G2532 – Gerard Hendriks 4.6 73 77 75 225
19 MEIJ 2 – Edward Meijer 4.0 72 77 77 226
19 G2492 – Ben Kraa 6.4 71 76 79 226
21 G2529 – Eric Brommert 6.3 73 73 83 229
22 G2509 – Jeroen Meijering 5.8 72 79 79 230
23 G2159 – Jack van den Eijkel 9.7 73 82 78 233
24 G2518 – Hans Stevens 7.7 73 80 82 235
25 WERK 2 – Jan van Werkhoven 7.4 72 84 156
25 G2474 – Marco Van Noort 9.0 73 83 156
27 G1289 – Olivier Stigter 6.8 72 no show DQ
28 G2451 – Jan Brehm 10.7 73 ret 73
29 WIJK 1 – Marco van Wijk 4.5 74 74
30 G2540 – Erwin Mulder 0.7 75 75
30 G2470 – Senol Uyrum 3.9 75 75
30 G2479 – Martijn van Hooydonk 2.5 75 75
30 G2521 – Ruben Van der Meijde 3.4 75 75
30 G1509 – Jeroen ten Doesschate 7.3 75 75
30 G2535 – Michiel Kabboord 2.0 75 75
36 G2441 – John Henrikson 2.0 76 76
36 MEIJ 5 – Frans Meijer 6.9 76 76
36 G2463 – Bert Alblas 3.2 76 76
39 G2531 – Tancrède de La Morandière 4.0 77 77
39 G2534 – Rik Maaskant 3.9 77 77
39 TAZE 1 – Harry Tazelaar 7.8 77 77
42 G2523 – Laurens Wittens 4.1 78 78
42 G2495 – Bart Colijn 3.2 78 78
42 JACO 1 – Jaap Jacobi 9.8 78 78
45 G2539 – Rutger van der Cammen 6.3 79 79
45 G2505 – Lorenzo van Niekerk 5.0 79 79
47 G2487 – Patrick Vielvoye 4.2 80 80
48 G2485 – Mario Smith 11.0 81 81
48 G1565 – Pieter van Heukelum 9.0 81 81
48 G2508 – Harry van der Laan 3.8 81 81
48 G2498 – Onno van Braam 4.5 81 81
52 G2458 – Ralf Mulder 7.0 82 82
53 G2445 – Erwin Janssen 10.9 83 83
54 G2528 – Kees Plat 6.2 86 86
55 G2519 – Rik de Leeuw den Bouter 12.1 88 88

Uitslagen Netto toernooi

score Ronde 1 score Ronde 2 Totaal score
1 Jan Kevenaar 67 66 133
2 Kees Dirks 68 67 135
3 Seppe Raaphorst 65 70 135
4 Herman Slagter 68 68 136
5 Jan Boshart 65 72 137
6 Raymond Herbergs 67 71 138
7 Peter Sommer 62 78 140
8 Peter Nederlof 67 80 147

De CUT is door de wedstrijdcommissie bepaald op 86 slagen voor de Dames en op 80 slagen en ties voor de Heren.

Uitslagen Kwalificatie Dames 2018

De beste  6 dames kwalificeren zich voor het hoofdtoernooi

Jessica Groote 76
Barbara Stellinga-Gommers 82
Simone Mählmann 84
Gina Guillamon 84
Bep Pierik 86
Cuna-Laura Duin 86
CUT
Ellen Verheij 90
Marieke Mouton 91
Irma Siegers 93
Henriëtte Jung 95
Helma Hoogewerff-Jongste 101
Leny van Duijn 101

Uitslagen Kwalificatie Heren 2018

De beste 27 heren kwalificeren zich voor het hoofdtoernooi

Edward Meijer 66
Onno van Braam 72
Marco van Wijk 72
Samuël Scheper 73
Kees Plat 73
Jeroen ten Doesschate 73
Jack van den Eijkel 73
Olivier Stigter 73
Wouter van Noorloos 74
Ben Kraa 74
Jaap Jacobi 74
Mauring Lindenburg 74
Jasper Wehrmeijer 74
Jan van Werkhoven 75
Frans Meijer 75
Hans Stevens 76
Mario Smith 77
Lorenzo van Niekerk 77
Ralf Mulder 78
Rutger van der Cammen 78
Erwin Jansen 79
Gerard Hendriks 79
Jeroen Meijering 80
Pieter van Heukelum 80
Marco Van Noort 80
Harry Tazelaar 80
Eric Brommert 80
Rik de Leeuw den Bouter 80
Jan Brehm 80
Peter Nederlof 81
Maarten ter Laak 81
Jan Boshart 81
Ruud Boendermaker 81
Fred de Wilde 81
Dominique De Ponti 82
Herman Slagter 82
Laurens van der Lely 83
Paul Mennema 83
Robert-Jan Hoos 83
Jan Kevenaar 83
George Doughtie 84
Nico Budel 84
Seppe Raaphorst 84
Randy Alberti 84
Gerrit Oostdijk 84
Maarten Gideonse 85
Dick Molenaar 85
Reinier Kok 85
Peter Sommer 86
Martijn Schakel 86
Peter van Helden 87
Jan De Vos 87
Coen van Veen 87
Bram Segijn 88
Martin Scheppink 88
John Diertens 88
Rijn van den Heuvel 88
Ferry Sommer 88
Lucien Wiegers 89
Meint Gaasbeek 89
Raymond Herbergs 89
Ger de Otter 89
Maurice Young 90
Kees Grimbergen 90
Patrick van der Klooster 90
Frank de Haas 92
Marc van der Mijn 93
John van Vliet 93
Kees Dirks 94
Jasper Backx 96
Ronald Okkes 96
Dirk Hermus 97
Ruud Korpel 97
Gerard Smits 108

Winnaarshistorie Rotterdams Golf Open 1990-2017

Heren

2017 – Hr. B. van Slooten
2016 – Hr. P. Groen
2015 – Hr. R. Rijnhout
2014 – Hr. R. Mol
2013 – Hr. S. Westdijk
2012 – Hr. R. Mol
2011 – Hr. D. Boshart
2010 – Hr. J. Kuijsters
2009 – Hr. M. Kevenaar
2008 – Hr. F. de Haas
2007 – Hr. E. Rubay Bouman
2006 – Hr. E. Rubay Bouman
2005 – Hr. G. Metselaar

Dames en Heren

2004 – Hr. M. Kevenaar
2003 – Hr. M. Delfortrie
2002 – Hr. J. Aperghis
2001 – Hr. M. Kevenaar
2000 – Mw. R. Wirth
1999 – Hr. J. Aperghis
1998 – Hr. J. Aperghis
1997 – Hr. G. Roels
1996 – Hr. G. Roels
1995 – Hr. R. Vooys
1994 – Hr. F. van Nieuwburg
1993 – Hr. J. Aperghis
1992 – Hr. J. Aperghis
1991 – Hr. J. de Korver
1990 – Hr. M. van Dam

Dames

2017 – Mw. D. van Raalte – van Baaren
2016 – Mw. P. Gruppelaar
2015 – Mw. L. Hoekstra
2014 – Mw. D. van Raalte – van Baaren
2013 – Mw. D. van Raalte – van Baaren
2012 – Mw. D. van Raalte – van Baaren
2011 – Mw. R. de Groot
2010 – Mw. D. Huygen
2009 – Mw. K. Kuijsters
2008 – Mw. R. de Groot
2007 – Mw. K. Kuijsters
2006 – Mw. V. Schilperoord
2005 – Mw. D. Huygen

Netto Toernooi

2017 – Hr. P. Nederlof
2016 – Hr. J. van der Voort
2015 – Hr. D. van Panhuys
2014 – Hr. M. Elvers
2013 – Mw. C. Hoogland
2012 – Hr. G. Doughtie
2011 – Hr. H. van de Wetering
2010 – Mw. A. Hamerslag
2009 – Hr. K. Grimbergen
2008 – Mw. H. Stigter-Bouwman
2007 – niet gespeeld
2006 – Hr. H. Tazelaar
2005 – Mw. L. Wong Si Kwie
2004 – Hr. A. Streefkerk
2003 – Hr. J. Wehrmeijer
2002 – Hr. J. de Monnik
2001 – Hr. T. Snijders
2000 – Hr. T. Snijders
1999 – Hr. M. Gaasbeek
1998 – Mw. M. Stoop
1997 – Hr. J.P. Manhave
1996 – Hr. T. Jung
1995 – Mw. J. van Wijk – Kamen